PlastPak İzmir 2020 Fuarı 15 Nisan'da Kapılarını Açıyor

PlastPak İzmir 2020 Fuarı 15 Nisan'da Kapılarını Açıyor
26 Şubat 2020 15:20

PLASTPAK İZMİR 2020 – 3.Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı, 15-18 Nisan 2020 tarihleri arasında Fuarizmir Uluslararası Fuar Alanı, Gaziemir / İZMİR' de üçüncü kez sektörü bir araya getirecek.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD), Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (PAGEV) ve Ege Plastik Sanayicileri Dayanışma Derneği (EGEPLASDER) işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZFAŞ, Ege Bölgesi Sanayi Odası ve İzmir Ticaret Odası'nın destekleri ile plastik ve ambalaj sektörünün Ege Bölgesi'ndeki en büyük buluşması PLASTPAK İZMİR 2020 – 3.Plastik ve Ambalaj Teknolojisi Makine ve Malzemeleri Fuarı, 15-18 Nisan 2020 tarihleri arasında Fuarizmir Uluslararası Fuar Alanı, Gaziemir / İZMİR' de üçüncü kez sektörü bir araya getirecek.

Ülkemizin ihracat hedeflerine ulaşmasında ihtiyaç duyulan destek açısından büyük önem taşıyan Fuar; Plastik Sanayi, Kimya ve Hammadde Sanayi, Isıtma–Soğutma, Havalandırma Cihazları Üreticileri, Otomotiv Sanayi, Yazılım Sistemleri, Ambalaj Sanayi, Gıda ve İçecek Sanayi, İlaç ve Medikal Sanayi, Elektrik – Elektronik Sanayi, Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri, Kalıp Sanayi, Temizlik ve Hijyen, Boya ve Madeni Yağ alanlarında yeni teknolojileri takip etme fırsatı sunacak. Fuarda bu yıl ilk kez kez "Gıda İşleme Teknolojileri” ve "Kauçuk” özel bölümleri yer alacak.

Daha fazla bilgi için: http://plastpakfuari.com/

Diğer Haberler