Greif Türkiye'de Yeni IBC Tesisini Açtı

Greif Türkiye'de Yeni IBC Tesisini Açtı
09 Kasım 2023 12:01

Greif Türkiye'de Yeni IBC Tesisini Açtı

Endüstriyel ambalaj ürün ve hizmetlerinde küresel üretici olan Greif, 6 Eylül 2023 tarihinde Kocaeli Dilovası'nda yeni IBC üretim tesisinin açılışını yaptı. Bu yatırım, Greif'in küresel varlığını güçlendirme, Türkiye ve yakın bölgelere daha etkin bir şekilde hizmet vermek için müşterilerine erişimini arttırmak konusunda kararlılığını gösteriyor.

Dilovası tesisi, en modern üretim ve montaj hatlarını da içeren toplam 13.000 metrekarelik bir alan üzerinde hizmet verecek. Firma müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için, eksiksiz bir ambalaj çözümleri yelpazesi sunmayı planlıyor. Türkiye'deki değişken IBC pazarının talebini karşılayabilecek kapasiteye sahip olan Greif, gelecekte sürdürülebilir çözümler için yerel geri dönüşüm şirketleriyle ortaklıklar kurmayı da hedefliyor.

Greif Endüstriyel Ambalaj Grup Başkanı Paddy Mullaney açılışta yapmış olduğu açıklamada; "Müşterilerimiz tüm faaliyetlerimizin merkezinde yer almaktadır ve kendimizi dünya çapında mükemmel müşteri hizmetleri sunmaya adamış bulunmaktayız. Bu yeni IBC tesisi yatırımıyla, müşterilerimizin beklentilerinden fazlasını karşılamayı, mükemmel kalite, yenilikçi çözümler ve benzersiz hizmet sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Greif, 140 yıldan fazla süredir ambalaj deneyimine sahip. Dünyanın önde gelen IBC üreticilerinden biri konumunda. Greif'ın stratejisi, coğrafi erişimini daha da geliştirmek için yeni ve modern fabrikalara yatırım yaparak ve geri dönüşüm faaliyetlerini arttırarak müşterilerine küresel ölçekte optimum ambalaj çözümleri sunan ürünler sağlamak adına çalışmalarını sürdürüyor.

Diğer Haberler