‘'Bi Tıkla Eta'' Projesi Hayata Geçiyor

‘'Bi Tıkla Eta'' Projesi Hayata Geçiyor
16 Haziran 2022 14:35

Analiz Gümrük Müşavirliği  tarafından, pandemi döneminde tedarik zincirinde yaşanan kırılmaların olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla planlaması ve alt yapısı oluşturulmuş ''Bi Tıkla Eta''projesi artık kullanılabilir durumda.

Mobil ve masaüstü versiyonları  ile hizmete sunulan olan 'Bir Tıkla Eta' projesi ile gemi ve konteyner taşımacılığı şeklinde ithalat yapan firmaların, yüklerini taşıyan ana ve aracı deniz acentelerinin sağladığı bilgiler dahilinde, firmaların kendi kurumsal referansları ve ticari tanımlı eşya ismi ile takip edeceği, gemi ismi, gemilerin kalkış limanı, aktarma ve uğrak liman isimleri, varış limanı, güncel ETA bilgisi konteyner no, konşimento no,  demuraj başlangıç ve bitiş tarihleri, ithal eşyasının tahmini depo stoklarına giriş tarihi vb. birçok bilgiye ''Bi Tıkla Eta'' uygulaması  sayesinde erişilmesi mümkün olacak.

Analiz Gümrük Müşavirliği kurumsal müşterisi portföyünde olmayıp 'Bir Tıkla Eta' projesi kullanmak isteyen ithalatçı firmalar da uygulamadan yararlanabilecek. Ayrıntılı bilgi için; https://bitiklaeta.com/

Diğer Haberler