İSO Yeşil Dönüşüm Ödülleri 2022

Sayın ASD Üyelerimiz,

İstanbul Sanayi Odası (İSO), sanayi firmalarının çevrenin korunması konusunda geliştirdikleri ve sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağladıkları örnek ürün ve uygulamalarını ödüllendiriyor.

"İSO Yeşil Dönüşüm Ödülleri"ne başvuracak sanayi firmalarının uygulama ve ürünleri değerlendirilecek ve ödül almaya hak kazanan firmalar uygulama ve ürünlerini süreç sonunda gerçekleşecek ödül töreninde kamuoyuna tanıtma şansı bulabilecek, ödül logosunu kullanma hakkına sahip olacaklardır.

2022 İSO Yeşil Dönüşüm Ödülleri'ne, sanayi kuruluşu olduğunu kanıtlayan Türkiye'de yerleşik bütün sanayi firmaları, "Çevre""Enerji Verimliliği" ve "Çevresel Sürdürülebilirlik Yönetimi" kategorilerinde başvuruda bulunabilir. Çalışmalarının sadece bir kategori ile sınırlı olmadığını düşünen sanayi temsilcileri birden fazla kategoriye ayrı ayrı başvuru yapabilecektir.

Başvuruların elektronik ortamda alınacağı Ödüllerin son başvuru tarihi 8 Temmuz 2022'dir.

İSO Yeşil Dönüşüm Ödülleri hakkında detaylı bilgi, başvuru koşulları, başvuru formları için İSO Yeşil Dönüşüm Ödülleri 2022 ziyaret edebilirsiniz; Ödül Web Sitesi
 

Saygılarımızla,
 

Ambalaj Sanayicileri Derneği