ASD Ambalaj Akademisi 2023 Yılı Eğitim Planı Hazırlık Anketi

Sayın Üyemiz,
Değerli Meslektaşımız, 

Çok sayıda ilimizi etkileyen, ülkemizde gelmiş geçmiş en büyük deprem felaketini yaşadık. Derin üzüntü içindeyiz. Ülkemize büyük geçmiş olsun. Bu zorlu sürecin üstesinden gelmek için yaralarımızı birlikte saracağız.

Ambalajın ne kadar önemli ve gerekli olduğu böylesi zorlu zamanlarda daha çok anlaşılıyor. Ambalaj üreticileri olarak sadece gıda ve içecek değil sağlık, temizlik, hijyen vb. ürünler başta olmak üzere tüm sektörlere hizmet veriyoruz. Ürünler ambalaj sayesinde tüketicisine sağlıklı ve hijyen bir şekilde ulaşıyor. Ambalaj Sektörü olarak bunun bilinciyle hareket ediyoruz. Tedarik zincirini aksatmamak için üretimi sürdürüyoruz. 

Bu kapsamda düzenleyeceğimiz yaşam boyu eğitim faaliyetlerimizin önemi de bir kez daha ortaya çıkıyor.

2023 yılı Ambalaj Akademisi Eğitim Programını hazırlarken eğitim içerikleri ve zamanlaması konularında Siz Üyelerimizin ve Meslektaşlarımızın değerli katkılarını almak üzere bir anket hazırladık. Eğitimlerimiz 2023 yılında hem fiziksel hem de online olarak düzenlenecektir.

ASD Ambalaj Akademisi 2023 Yılı Eğitim Planı Hazırlık Anketi

Bu anketi doldurarak 15 Mart 2023 gününden önce 0 (216) 545 49 47 no'lu faksa veya umitdincer@ambalaj.org.tr e-posta adresine iletmenizi rica ederiz.

Değerli geri dönüşleriniz için peşinen teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,


Ambalaj Sanayicileri Derneği