7. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi

Sayın ASD Üyelerimiz,
Değerli Meslektaşlarımız,

Gıda Güvenliği Derneği tarafından Uluslararası Gıda Koruma Birliği ve T.C. Tarım ve Orman Bakanlığımız destekleri ile organize edilecek 7. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi  3 – 4 Kasım 2022 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

Ambalaj Sanayicileri Derneği olarak Ambalaj ve Gıda Güvenliği arasında tam doğrusal bir ilişki olduğunu savunarak, bu kongreye başlangıcından bugüne kadar ana paydaşlarından birisi olarak destek vermekteyiz.

Gıda Güvenliği Kongresinin ülkemizde gıda güvenliği bilincinin yerleşmesine katkıları her geçen yıl artmakta, kongre istikrarlı bir grafik çizmektedir.

Kongre süresince, sergi alanında stantlar kurularak, firmaların sektör ile buluşması ve tüm paydaşlar arasında işbirliklerinin gerçekleştirilmesine olanak da tanınacaktır.

Kongrede “Güvenli Gıda için Sürdürülebilir Ambalaj” konulu Ambalaj & Gıda Güvenliği Oturumu da Derneğimizin desteğiyle organize edilecektir.

7. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi bildiri başvuruları başlamıştır. Sizler de sözlü veya poster bildiri ile yer almak isterseniz detaylı bilgilere ve konu başlıklarına www.gidaguvenligikongresi.org adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgilenen üyelerimizin ve meslektaşlarımızın bildiri özetlerini 5 Ağustos 2022 tarihine kadar iletmelerini ve Gıda Güvenliği Kongresini ajandalarına not etmelerini rica ederiz.

Değerli bilgilerinize sunarız.  

Saygılarımızla,

Ambalaj Sanayicileri Derneği