ASD Ambalaj Kongresi 2019'un Oturum Başlıkları Kesinleşti!

14 Haziran 2019 11:21

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından organize edilen, 21 - 22 Kasım 2019 Perşembe - Cuma tarihlerinde Swissotel the Bosphorus İstanbul'da gerçekleştirilecek ASD Ambalaj Kongresi 2019 Uluslararası Ambalaj Sanayi Kongresi'nin oturum başlıkları kesinleşmiştir.

"Sürdürülebilir Ambalaj ve Döngüsel Ekonomi” temalı kongrede, sürekli gelişme içerisinde olan Ambalaj Sektöründeki yenilikler yer alacaktır. Tüm sanayiler için ortak alan olan Ambalaj Sektörünün ve ilgili endüstrilerin gelişmesine katkı sağlayacak olan kongremize herkesi bekliyoruz.

ASD Ambalaj Kongresi 2019 ile çok dinamik bir yapıda olan Ambalaj Sektöründeki yeniliklerin; uluslararası boyutta ambalaj teknolojisinin anlatıldığı eğitim çalıştayları ile geniş kapsamlı ele alınması amaçlanmaktadır.

"Sürdürülebilir Ambalaj ve Döngüsel Ekonomi” temalı ASD Ambalaj Kongresi 2019, Ambalaj Sanayi ve Sektörü destekleyen üretim dallarını, araştırmacıları ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirecektir.

Kongremizde kesinleşen konu başlıklarımız;

 1. Ana Oturum
 2. Endüstri 4.0 ve Dijitalleşme
 3. Aktif ve Akıllı Ambalajlar
 4. Ambalaj ve Raf Ömrü
 5. Sürdürülebilir Ambalaj ve Döngüsel Ekonomi, Karbon Ayak İzi,Geri Kazanım Teknolojileri - I
 6. Sürdürülebilir Ambalaj ve Döngüsel Ekonomi, Karbon Ayak İzi,Geri Kazanım Teknolojileri - II
 7. Pazarlama ve Tüketici Eğilimleri
 8. Küresel Ambalaj Sanayi İstatistikleri
 9. Ambalaj Baskı Teknolojileri
 10. Ambalaj Tasarımı
 11. Ambalajda Kalite ve Yeni Mevzuat
 12. Kapanış Oturumu

Kongrenin Türkçe ve İngilizce web siteleri www.ambalajkongresi.org ve www.packagingcongress.org hizmete açıldı. Web sitelerimiz üzerinden kongremizin güncel bilgilerine erişebilir ve dinleyici olarak kongremize kayıt yaptırabilirsiniz. Geniş kapsamlı planladığımız uluslararası kongremizin SPONSORLUK DOSYASINI bilginize sunar, değerli desteklerinizi bekleriz.

Sizleri kongrenin başarısına katkı yapmaya davet ediyoruz.

Katma değerli üretim için, Ambalaj Sektöründeki yenilikleri ve sektörümüzün geleceğini paydaşlarımızla birlikte, 30 ‘a ulaşan davetli konuşmacı ve diğer teknik sunumlarla ASD Ambalaj Kongresi 2019'da değerlendireceğiz. Değerli görüş ve katkılarınızla sizleri Ambalaj Kongresi 2019'a davet ediyoruz.

Kongre hakkında daha detaylı bilgi almak için kongre@ambalaj.org.tr e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Ambalaj Sanayicileri Derneği

Diğer Haberler