ASD AMBALAJ KONGRESİ 2019 KAYITLARI İÇİN ACELE EDİNİZ!

02 Ağustos 2019 18:47

ASD AMBALAJ KONGRESİ 2019
ULUSLARARASI AMBALAJ SANAYİ KONGRESİ

Türkiye Dahil 13 Ülkenin Temsil Edileceği, Sınırlı Sayıda Kontenjanı Olan, Kongremizde Dinleyici Olarak Yerinizi Almak İçin Acele Ediniz!

Sizleri Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından organize edilen, 21-22 Kasım 2019 Perşembe - Cuma tarihlerinde Swissotel the Bosphorus İstanbul'da gerçekleştirilecek ASD Ambalaj Kongresi 2019 Uluslararası Ambalaj Sanayi Kongresi'ne davet ediyoruz.

Kongremizde çok dinamik bir yapıda olan ambalaj sektörümüzdeki tüm yeniliklerin; uluslararası boyutta ambalaj sanayi ve teknolojisinin geniş kapsamlı ele alınmasını amaçlamaktayız. ''Sürdürülebilir Ambalaj ve Döngüsel Ekonomi'' temalı kongremizde 2 gün boyunca, 15 oturumda, 12'si yurtdışından 30'un üzerinde konuşmacı kesinleşmiştir. Türkiye dahil 13 ülkenin temsil edileceği ASD Ambalaj Kongresi'ne en az 1000 kişi katılım hedefliyoruz. Kongremizin ilk günü olan 21 Kasım 2019 tarihindeki oturumların ardından Açılış Kokteyli de organize edilecektir.1.Gün eş zamanlı iki ayrı salonda oturumlar planlanırken; 2.Gün aynı anda üç farklı salonda oturumlar düzenlenecektir.

"Sürdürülebilir Ambalaj ve Döngüsel Ekonomi” temalı ASD Ambalaj Kongresi 2019, Ambalaj Sanayi ve Sektörü destekleyen üretim dallarını, araştırmacıları ve sivil toplum kuruluşlarını bir araya getirecektir. Hammadde ve Diğer Tüm Tedarikçileri, Ambalaj Üreticilerini, Ambalaj Makine Üreticilerini, Markaları, Tasarımcıları, Perakendecileri, Belgelendirme Kuruluşlarını ve İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurumları, ASD Ambalaj Kongresi 2019 Uluslararası Ambalaj Sanayi Kongresi davetlileri arasında yer alacaktır.

ASD Ambalaj Kongresi 2019 Uluslararası Ambalaj Sanayi Kongresi'nin katılımcıları arasında yerinizi almak için geç kalmadınız. Online kayıt formuna bağlantıdan * ; ayrıntılı ve güncel bilgiye www.ambalajkongresi.org / www.packagingcongress.org web sitelerimizden ulaşabilirsiniz.

**ASD üyemizin kendisi ASD Ambalaj Kongresi 2019 Uluslararası Ambalaj Sanayi Kongresi'ne ücretsiz davetlidir. Kayıt olmak istiyorsanız lütfen önce bizimle iletişime geçiniz; kongre@ambalaj.org.tr .

Kongremizin oturum başlıkları aşağıda belirtilmiştir:

 1. Ana Oturum
 2. Endüstri 4.0 ve Dijitalleşme
 3. Aktif ve Akıllı Ambalajlar
 4. Ambalaj ve Raf Ömrü
 5. Sürdürülebilir Ambalaj ve Döngüsel Ekonomi, Karbon Ayak İzi, Geri Kazanım Teknolojileri - I
 6. Sürdürülebilir Ambalaj ve Döngüsel Ekonomi, Karbon Ayak İzi, Geri Kazanım Teknolojileri - II
 7. Sürdürülebilir Ambalaj ve Döngüsel Ekonomi, Karbon Ayak İzi, Geri Kazanım Teknolojileri - III
 8. Pazarlama ve Tüketici Eğilimleri
 9. Küresel Ambalaj Sanayi İstatistikleri
 10. Ambalaj Baskı Teknolojileri
 11. Ambalaj Tasarımı
 12. Ambalajda Kalite ve Yeni Mevzuat
 13. Diğer Yenilikler
 14. Özel Oturum - Şişecam Cam Ambalaj
 15. Kapanış Oturumu

ASD Ambalaj Kongresi 2019 Uluslararası Ambalaj Sanayi Kongresi Sponsorlarımıza Teşekkür Ederiz.

KESİNLEŞEN KONGRE SPONSORLARI

Açılış Kokteyli Sponsoru: SARTEN AMBALAJ, Platin Sponsorlar: BAKİOĞLU HOLDİNG, SUN CHEMICAL, Yaka İpi Sponsoru: DURAN DOĞAN, Ana Konuşmacı Sponsoru: SIEGWERK, Altın Sponsorlar: İDDMİB, İİB, İKMİB, Gümüş Sponsorlar: HUBERGROUP, ÖZLER PLASTİK, SÜPER FİLM, Bronz Sponsorlar; ANALİZ GÜMRÜK, BELL HOLDİNG, DEREN AMBALAJ, POŞETSAN, Kongre Çanta Sponsoru: TOYOINK.

SPONSORLUK DOSYASINI incelemek ve daha fazla bilgi almak için Kongre Sekretaryamız ile kongre@ambalaj.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Ambalaj Sanayicileri Derneği

www.ambalaj.org.tr
www.ambalajkongresi.org
www.packagingcongress.org

Diğer Haberler