Ambalaj Ay Yıldızları 2024 Yarışması Ödül Töreni Sponsorluk Daveti

Ambalaj Ay Yıldızları 2024 Yarışması Ödül Töreni Sponsorluk Daveti
26 Nisan 2024 14:47

Markanız
'Ambalaj Ay Yıldızları' ile Parlasın    

Türkiye'nin uluslararası yetkinliğe sahip tek ambalaj yarışması olan
Ambalaj Ay Yıldızları 2024 Ödül Törenine siz de sponsor olun markanız,
AMBALAJIN OSCARLARI'yla birlikte parlasın.

Ambalaj üreticilerini, marka sahiplerini ve tasarımcıları bir araya getiren ve 2015 yılından itibaren yurt dışından da başvuruların kabul edildiği Ambalaj Ay Yıldızları 2024'e sponsor olarak Türkiye'yi ambalajda küresel bir çekim merkezi yapma çalışmalarına katkı sağlayabilirsiniz.

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) 30 milyar dolar pazar büyüklüğü ile yaklaşık 490 milyar dolarlık bir ekonomiyi mümkün kılan Türkiye Ambalaj Sanayi'nin çatı örgütüdür. ASD, Türkiye Ambalaj Sanayi'nin gelişmesine katkıda bulunmayı, sektöre kimlik kazandırmayı, ulusal ve uluslararası pazarlarda daha rekabetçi bir konuma gelebilmesini hedeflemektedir.

Türkiye'yi ambalajda küresel bir çekim merkezi yapma hedefiyle çalışmalarını sürdüren ASD, bu kapsamda 2010 yılından beri Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması'nı düzenlemektedir. Ambalaj üreticileri, marka sahipleri ve tasarımcıların piyasaya sürdükleri birbirinden farklı ve yenilikçi ambalajlarıyla katılabildikleri Yarışma, Dünya Ambalaj Örgütü (WPO) ve Asya Ambalaj Federasyonu (APF) tarafından akredite edilmiş bir etkinlik olmakla birlikte Türkiye'nin en prestijli yarışmaları arasındadır.

Ulusal bir marka haline gelen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışmamıza 2015 yılından itibaren yurt dışından ürünler de katılabilmekte ve Dünya Ambalaj Ay Yıldızları seçilmektedir. Ulusal bir marka haline gelen yarışmamızı önce Doğu Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türk-i Cumhuriyetleri kapsayacak şekilde bölgesel daha sonra ise uluslararası bir yarışma haline getirmeyi hedefliyoruz.

Ambalaj Ay Yıldızları Yarışmamızda bu yıl dereceye giren katılımcılarımızın ödüller, 18 Ekim 2024 Cuma, Wyndham Grand Hotel Levent / İstanbul'da düzenleyeceğimiz özel bir Gala Gecesi'nde verilecektir. Ambalaj Ay Yıldızları 2024'de ödül alan şampiyon finalistler, WPO-Dünya Ambalaj Örgütü tarafından düzenlenen WorldStar ve APF-Asya Ambalaj Federasyonu tarafından düzenlenen AsiaStar Yarışmalarına katılma hakkı elde etmektedir.

Kurumunuzun, Türkiye'nin önde gelen ambalaj üreticilerini, markalarını ve tasarımcılarını bir araya getiren ve Türkiye Ambalaj Sanayi'nin küresel rekabet gücünü ortaya koyan Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması ödül törenine sponsorluk desteği vererek katkı sağlayacağına inanıyoruz. Kurumsal vizyonunuz doğrultusunda değerlendirmelerinize sunduğumuz sponsorluk paketleri Ek 1'de değerli bilgilerinize sunulmuştur.

Sponsorluk hakkında daha fazla bilgi almak için Ambalaj Sanayicileri Derneği Satın Alma ve Etkinlik Koordinatörü Eda Yurğa (edayurga@ambalaj.org.trile iletişime geçmenizi rica ederiz.

İlgi ve katkılarınız için teşekkür ederiz.

Ek 1: Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması 2024 Ödül Töreni Sponsorluk Dosyası

Ek 2: Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması 2022 Sonuçları Kitapçığı

Ek 3: Ambalaj Ay Yıldızları 2022 Ödül Töreni Filmi

*Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması bir "ASD - Ambalaj Sanayicileri Derneği" Organizasyonudur. Daha detaylı bilgiye web sitelerimizden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Ambalaj Sanayicileri Derneği

www.ambalaj.org.tr
www.ambalajyarismasi.com
www.ambalajayyildizlari.com

Diğer Haberler