PAYLAŞ

TOYO INK İnovasyon Ödülü Aldı

15.12.2016

ASD Üyesi TOYO Matbaa Mürekkepleri, Türkiye'nin inovasyon liderleri arasında yer almayı başardı. Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin İnovasyon Haftası kapsamında düzenlediği İnovaLİG Ödül Töreni'nde "İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü” kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi oldu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından hayata geçirilen İnovaLİG ile 5 farklı kategoride Türkiye'nin en inovatif şirketleri ödüllendirildi. 10 Aralık tarihinde İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen törende TOYO Matbaa Mürekkepleri, Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı İnovaLİG'in, "İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü” kategorisinde 761 şirket arasından sıyrılmayı başardı ve ikincilik ödülünü kazandı. TOYO Matbaa Mürekkepleri CEO'su Yakup Benli, ödülü Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli ve TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin elinden aldı.

Türkiye'nin en inovatif şirketleri arasında yer almaktan ve inovasyon çalışmalarının ödüllendirilmesinden mutluluk duyduklarını belirten TOYO Matbaa Mürekkepleri CEO'su Yakup Benli, "Müşteri taleplerinin hızlı değiştiği ve dijital dönüşümün giderek hızlandığı bir sektörde faaliyet gösteriyoruz. Teknolojinin rekabet avantajı yarattığı bu sektörde büyüme hedeflerimizi gerçekleştirmek ve sürekliliğini sağlamak için Ar-Ge ve inovasyona yatırım yapıyoruz. Dünyanın en büyüklerinden TOYOINKGROUP'un uluslararası ağının bir parçası olarak hedeflerimizi büyüttüğümüz ve grubun bölgesel üretim ve ihracat merkezi olma hedefi için çalıştığımız bir dönemde gelen inovasyon ödülü ilerleyen dönemdeki çalışmalarımız açısından önemli bir motivasyon kaynağı oldu. İnovasyon kültürünün organizasyonumuzun tüm birimlerinde paylaşılması ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlayan başta çalışanlarımız olmak üzere iş ortaklarımız ve müşterilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Fotoğraflar