PAYLAŞ

Ambalaj Dünyası TV Programında "Ambalaj Tasarımı ve Trendler" Konusu Ele Alınacak

Ambalaj Dünyası TV programı 2016 yılında BloombergHT TV'de yayınlanmaya devam ediyor. Ambalajlı ürünlere yönelik farkındalığı artırmak, Türkiye Ambalaj Sanayinin ulaştığı uluslararası rekabet gücünü ortaya koymak ve sektörümüzün gündemini kamuoyu ile etkin ve doğru bir şekilde paylaşabilmek amacıyla BloombergHT TV'de, 2016 yılında iki haftada bir Cumartesi günleri saat 11:00-11:45 arasında "AMBALAJ DÜNYASI” programı yayınlanacaktır.

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) desteğiyle yayınlanan programda, sektörümüzden değerli konuklar eşliğinde, Türkiye Ambalaj Sanayinin tüm konuları ele alınacaktır. Ambalaj Dünyası'nın bu haftaki ikinci bölümünde "Ambalaj Tasarımı ve Trendler” konusu ekranlara gelecektir. BloombergHT Haber Koordinatörü Ali Çağatay moderatörlüğündeki programın konukları, Ambalaj Tasarımcıları Sayın Gülay Gamze Güven ve Sayın Dr. Orhan Irmak olacaktır.

Ambalaj Dünyası'nın bu haftaki bölümünü 27 Şubat 2016 Cumartesi günü saat 11:00-11:45 arasında Bloomberg HT'de izleyebilir, kaçırdığınız bölümlerin tekrarına ise daha sonra Youtube Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Birbirinden farklı konularıyla Ambalaj Dünyası'nı 2016 yılında da izlemeye devam etmenizi rica ederiz.