PAYLAŞ

Gıda Güvenliği Kongresi

Dünyada tüketilen ambalajların yaklaşık %60'ından fazlası gıda sektöründe kullanılmakta olup Ambalaj ile Gıda Güvenliği arasından tam doğrusal bir ilişki bulunmaktadır.

Bu düşünceden yola çıkarak, GGD - Gıda Güvenliği Derneği tarafından organize edilen ve proje aşamasından bugüne kadar ki kongre çalışmalarına, kongre paydaşlarından birisi olarak destek verdiğimiz "5. Gıda Güvenliği Kongresi” 7 - 8 Mayıs 2015 tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi, İstanbul'da gerçekleştirilecektir.

Kongre süresince, sergi alanında standlar kurularak, firmaların sektör ile buluşması ve tüm paydaşlar arasında işbirliklerinin gerçekleştirilmesine olanak da tanınacaktır. Ayrıntılı bilgi Kongre 1. Duyurusunda yer almaktadır.

Kayıtlarda, ASD üyelerine özel bir indirim uygulanacaktır. İndirimli kayıt ücretleri 13 Mart 2015 tarihine kadar 385 TL; 30 Nisan 2015'e kadar 455 TL ve Kongre esnasında 565 TL olarak belirlenmiş olup, bu ücretlere KDV dahildir.


5. Gıda Güvenliği Kongresi'ne özet bildiri gönderimi ise 27 Şubat 2015 tarihinde sona erecektir.

Bu önemli etkinliği ajandalarınıza not etmenizi ve Bildiri gönderimi ile Kayıtlar hakkındaki sorularınızı muhteber.ersin@ggd.org.tr veya bulbul@interium.com.tr e-posta adreslerine iletmenizi rica ederiz.