PAYLAŞ

Avrasya Ambalaj Fuarı Alım Heyetleri Duyurusu

 

Değerli Üyelerimiz,

Sayın Meslektaşlarımız,

Avrasya Bölgesi'nin her yıl düzenlenen en kapsamlı ve en büyük ticaret platformu olan Avrasya Ambalaj Fuarı, gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşması olmaya devam ediyor. Saran-saklayan-sattıran ambalaj ürünleri, ambalajlama ve gıda işleme teknolojilerine yönelik kaliteli, uygun fiyatlı, projeye özel kısa vadede çözümler sunan ulusal üreticiler ile küresel markaların birlikte yer aldığı, bölgesindeki en büyük ticari platform olan 22. Avrasya Ambalaj Fuarı, 2 - 5 Kasım 2016 (Çarşamba-Cumartesi) tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece İstanbul'da sektörü buluşturacak.

Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 Fuarı Katılımcı Firma listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Avrasya Ambalaj Fuarı 2016 yılı konuk ülke: Sırbistan

Avrasya Ambalaj Fuarı'nda bu sene konuk ülke uygulaması başlıyor. Uygulamanın ilk yılı için belirlenen konuk ülke Sırbistan oldu. Konuk ülke Sırbistan'dan gıda ve içecek üreticileri, kozmetik ve hijyen üreticileri başta olmak üzere, makine ve ambalaj ürünü distribütörlüğü arayışı içindeki hedef sektörlerden satın alım heyetleri fuarda ağırlanacak.

Avrasya Ambalaj Fuarı'na Yurtdışından Büyük İlgi

Tüyap'ın Bulgaristan, Rusya, Gürcistan, Makedonya, İran ve Mısır'da yerleşik yurtdışı ofisleri ile Balkanlar, Kafkasya, İran ve Kuzey Afrika bölgelerinde etkin ziyaretçi çalışmalarının yanı sıra Reed'in 43 ülkede yer alan temsilcileri ile tüm dünyada fuarımızın tanıtım çalışmaları devam etmektedir.

Konuk ülke Sırbistan'ın yanı sıra; Arnavutluk, Azerbaycan, Belarus, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Ermenistan, Estonya, Fas, Filistin, Gürcistan, Hırvatistan, Irak, İran, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, Kosova, Kuveyt, Letonya, Litvanya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Mısır, Moldova, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Romanya, Rusya, Slovenya, Sri Lanka, Sudan, Suriye, Tayland, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna, Umman, Ürdün ve Yunanistan başta olmaz üzere hedef pazarlardan 825 profesyonel satın alma heyeti ile toplamda 5000'den fazla uluslararası ziyaretçi Avrasya Ambalaj 2016 Fuarı'nda ağırlanacak.

Avrasya Ambalaj Fuarı, Ambalaj Sanayicileri Derneği ve Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. işbirliğinde; Ambalaj Makinecileri Derneği, Etiket Sanayicileri Derneği, Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği, Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği, Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği ve Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği destekleri ile gerçekleşmektedir.

Ayrıntılı bilgi için www.packagingfair.com'u ziyaret ediniz.

Saygılarımızla,

Ambalaj Sanayicileri Derneği