PAYLAŞ

Avrasya Ambalaj Fuarı 2018 Referans Kodlu e-Davetiye ve Yeni Giriş Sistemi!

Değerli Üyelerimiz,

Sayın Meslektaşlarımız,

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ile Reed TÜYAP Fuarcılık A.Ş. işbirliğinde düzenlenen ve ambalaj sektör derneklerimiz; Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Esnek Ambalaj Sanayicileri Derneği (FASD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD), Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği (SEPA) destekleriyle organize edilecek Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı 31 Ekim - 3 Kasım 2018 Çarşamba-Cumartesi tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi - Büyükçekmece / İstanbul'da 24. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Avrasya'nın her sene düzenlenen en büyük ambalaj endüstrisi fuarı olan Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı'na ziyaretçi girişlerinde bu sene, üzerinde farklı kodlar bulunan E-Davetiye ve E-Bilet uygulamasına geçilmiştir.

E-Davetiye; Fuara davet edeceğiniz ziyaretçilerin ücretsiz giriş yapabilmesinin tek yolu siz katılımcılardan temin edebileceği kişiye özel referans kodlu davetiyeler ile mümkün olacaktır. Referans kodları; 6 haneli, tek kullanımlık ve kişiye özel numaralardır. Ücretsiz giriş hakkı için referans kodlarının mutlaka 30 EKİM 2018 23:59'a kadar www.packagingfair.com üzerinden aşağıdaki link aracılığıyla aktive edilmesi gerekmektedir.

davetiye.tuyap.online/EBilet

Reed Tüyap tarafından sizlere ulaştırılan baskılı davetiyeler veya online sistem üzerinden e-posta ile referans kodlarını hedef kitleniz ile paylaşabilirsiniz.

Ayrıca basılı referans kodlu davetiyelerin yanı sıra her fuar katılımcısı 500 adet online davetiye gönderme hakkına sahiptir.

Not:
Davetiyeleri ulaşmayan fuar katılımcısı firmalarımızın konuyla ilgili olarak ASD Pazarlama Yöneticisi Sezgin Şahin (sezginsahin@ambalaj.org.tr) ile iletişime geçmesini rica ederiz.

 

Fuarın katılımcısı olmayan ancak ziyaret etmeyi planlayan üyelerimiz ve sektör mensuplarımız ise referans kodlu davetiye için Derneğimiz ile iletişime geçebilirler.

E-Bilet; Bilet bedeli 40 TL olarak belirlenmiştir. Aşağıdaki linkten fuar giriş biletinizi satın almanız gerekmektedir.

davetiye.tuyap.online/EBilet2

Konuyla ilgili detaylı bilgi için fuarımızın web sitesini (www.packagingfair.com) inceleyebilirsiniz.

Dağıtım:
ASD, AMD, FASD, ESD, KASAD, MASD, OMÜD ve SEPA Üyeleri

Saygılarımızla,
Ambalaj Sanayicileri Derneği