PAYLAŞ

Avrasya Ambalaj 2015 İstanbul Fuarı (21. Yıl)

Derneğimiz ile Reed TÜYAP Fuarcılık A.Ş. işbirliğinde, sektör derneklerimizin destekleriyle organize edilmekte olan Avrasya Ambalaj 2015 İstanbul, 21. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı 22 - 25 Ekim 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi-Büyükçekmece/İSTANBUL'da gerçekleştirilecektir.

2014'te 20. Yılını kutladığımız Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı 5.355'i yurtdışından olmak üzere 93 ülkeden 50.783 ziyaretçi tarafından ziyaret edilmiştir. Çeşitli etkinlik ve uygulamalarla zenginleştirilen Avrasya Ambalaj 2014 İstanbul Fuarı Sonuç Raporuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

ASD ve TÜYAP Fuar Komitesi çalışmalarında, ASD çalışanlarının da katkıda bulunduğu fuar pazarlama ekiplerinin satış çalışmalarını zamanında bitirip, hedeflenen yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçi kitlesine "Fuarımızın katılımcıları planda yer almaktadır, ürün zenginliği sağlanmıştır, bu fuar iş bağlantıları için çok uygundur ve Türkiye Ambalaj Sanayinin bir arada bulunacağı en mükemmel fırsattır” mesajını verebilecek şekilde tanıtım ağırlıklı çalışmalar yoğun bir şekilde sürdürülmektedir.

Bu bağlamda Sizlerin de desteği ile ilk yılından bu yana 30 kat büyüyen ve bu büyümeyi sürdüreceği gerçekçi bir öngörü olan fuarımızın, ambalaj sektörünün değişen ve gelişen ihtiyaçlarına cevap vermek ve tüm ziyaretçi profilinin fuar ziyaretlerini maksimum verimli hale getirmek amacı ile 2012 senesinden itibaren salon planlamalarında Makine ve Ürün ana grupları olarak gerçekleşen yeni yerleşim projesi uygulanmaktadır.

Salon düzenlerinin yer taleplerinin vakitlice tamamlanması, buna bağlı olarak da yerini büyütmek, yer değiştirmek, konumunu değiştirmek isteyen firmalarımıza hızlı yanıt verilebilmesi için kademeli bir avantajlı fiyat uygulaması ile özendirilmesi öngörülmüştür.

Dernek üyesi firmalar için geçerli olacak birim fiyatlar üç kademeli olarak aşağıda sunulmaktadır:

31 Ocak 2015 tarihine kadar sözleşmesini yapan firmalar için uygulanacak birim fiyatlar;
0 - 40 m² için 315 TL + KDV
41 m² üzeri için 295 TL + KDV

1 Şubat - 31 Mayıs 2015 tarihi itibari ile uygulanacak birim fiyatlar;
0 - 40 m² için 350 TL + KDV
41 m² üzeri için 325 TL + KDV

1 Haziran 2015 tarihinden sonra uygulanacak birim fiyatlar;
0 - 40 m² için 365 TL + KDV
41m² üzeri için 340 TL + KDV

Her üç uygulama döneminde de dernek üyesi olmayan katılımcılara göre bu fiyatlar %15 oranında daha düşük uygulanan fiyatlardır.

Yukarıdaki indirimli fiyatlar fuarımızı destekleyen AMD - Ambalaj Makinecileri Derneği, ESD - Etiket Sanayicileri Derneği, KASAD - Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği, MASD - Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği, OMÜD - Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği ve SEPA - Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği üyeleri için de uygulanacaktır.

Ambalaj Sektörümüzdeki birlik ve beraberliğin; sektörel işbirliğinin yapıcı bir göstergesi olduğunu kanıtlayan Avrasya Ambalaj 2015 İstanbul - 21. Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarına katılım işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için müşteri temsilciniz ile iletişime geçmenizi rica eder, işlerinizde başarılar dilerim.


Dağıtım:
ASD, AMD, ESD, KASAD, MASD, OMÜD ve SEPA Üyeleri


Selam ve Saygılarımla,

Sadettin Korkut
Yönetim Kurulu Başkanı
Ambalaj Sanayicileri Derneği