PAYLAŞ

Asya Ambalaj Federasyonu Ambalaj Teknolojileri Eğitimi 26-30 Mayıs 2014'te Mumbai'de.

İcra Kurulu üyesi olduğumuz Asya Ambalaj Federasyonu (APF) ile Hindistan Ambalaj Enstitüsü(IIP) tarafından 26-30 Mayıs 2014 tarihlerinde Mumbai, Hindistan'da Ambalaj Teknolojileri ile ilgili bir eğitim programı organize edilecektir.

Uluslararası katılımın beklendiği ve gelişmekte olan ülkelerle bir "network" içinde buluşma olanağının sağlanacağı Eğitim Programı ile ilgili ayrıntılı bilgiye linkten ulaşabilirsiniz. Eğitim dili İngilizce olacaktır. Programa ülkemizden 2 kişi kabul edilecektir. Katılımcılara tüm sunumlar CD ortamında verilecek olup ders notları ve ilgili diğer dokümanlar sağlanacaktır.Programın başarı ile tamamlanması üzerine katılımcılara sertifika düzenlenecektir.

Eğitim programına Üretim/Proses, Kalite Kontrol, Satınalma ve Pazarlama ile ARGE departmanlarının katılımı önerilmektedir.

Katılmayı düşünen üyelerimizin 22 Nisan 2014 Salı gününe kadar, başvuru formunu doldurarak melikesuzgun@ambalaj.org.tr adresine göndermenizi rica ederiz. Katılım, başvuru sırasına göre değerlendirilecek ve IIP'ye iletilecektir.