PAYLAŞ

Ambalaj Dünyası Reklam Duyurusu 2014/3 (FUAR SAYISI)

Değerli Üyelerimiz ve Meslektaşlarımız,

20. Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı için geri sayım başladı. Avrasya'nın en büyük sektörel fuarı için özel olarak hazırlanan Ambalaj Dünyası Fuar Sayısı'nda siz de yerinizi şimdiden alın. Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ile Reed Tüyap işbirliğinde düzenlenen Avrasya Ambalaj İstanbul Fuarı kapılarını açmaya hazırlanıyor. Toplam 7000 adet basılarak dağıtımı gerçekleştirilecek Ambalaj Dünyası Fuar Sayısı, 18-21 EYLÜL 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan Avrasya Ambalaj Fuarı'nın ana fuayesi alanında bulunan ASD Standı'nda ziyaretçilere ve fuara katılan tüm firmalara ücretsiz olarak dağıtılacak.

Dergimizin Temmuz - Ağustos -Eylül (2014-3) sayısına reklam vermek isteyen kurumların ilanlarını en geç 29 Ağustos 2014 tarihinde linkteki bilgiler doğrultusunda bize iletmeleri gerekmektedir. Reklam koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için Derneğimizden Eğitim & Yayınlar Uzmanımız Emre Erdoğan (emreerdogan@ambalaj.org.tr) ile iletişime geçmenizi rica ederiz. (Tam sayfa İlan Ölçüsü: 20,5x29 cm)

ASD üyelerimizin mevcut fiyat tarifeleri üzerinden %30 indirimli reklam verebileceklerini bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Ambalaj Dünyası, 2014/2 sayısı için lütfen tıklayınız.