PAYLAŞ

7. Gıda Güvenliği Kongresi 2020 ( Haziran 2020 / İstanbul )

Değerli ASD Üyelerimiz,

Gıda Güvenliği Derneği (GGD) tarafından organize edilecek "7. Gıda Güvenliği Kongresi” 3- 4 Haziran 2021 tarihlerinde Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi / İstanbul'da gerçekleştirilecektir.

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) Ambalaj ve Gıda Güvenliği arasında tam doğrusal bir ilişki olduğunu savunarak, bu kongreye başlangıcından bugüne kadar ana paydaşlarından birisi olarak destek vermektedir.

Gıda Güvenliği Kongresinin ülkemizde gıda güvenliği bilincinin yerleşmesine katkıları her geçen yıl artmakta, kongre istikrarlı bir grafik çizmektedir.

Kongre süresince, sergi alanında stantlar kurularak, firmaların sektör ile buluşması ve tüm paydaşlar arasında işbirliklerinin gerçekleştirilmesine olanak da tanınacaktır.

Kayıtlarda kongrenin paydaş kurumları olan; ASD, ASÜD, BESD-BİR, GGD, SETBİR, TÜGİS, TÜRKİYEM-BİR ve YUM-BİR üyelerine özel bir indirim uygulanacaktır. Kayıt için acele etmenizi rica ederiz: https://www.gidaguvenligikongresi.org/Registration

7. Gıda Güvenliği Kongresi'nde "Ambalaj ve Gıda Güvenliği” konulu bir oturum da planlanmaktadır. Sunum yapmak isteyen üyelerimizin bildiri özetlerini 13 Aralık 2019'dan önce https://www.gidaguvenligikongresi.org/AbstractSubmission sayfasından giriş yaparak iletmeleri gerekmektedir.

İlgilenen ASD üyelerimizden 7. Gıda Güvenliği Kongresini ajandalarına not etmelerini ve kongre web sayfasını incelemelerini rica ederiz.

 

Saygılarımızla,
 
Ambalaj Sanayicileri Derneği